Chiński makaron

W Chinach smażony makaron jest drugim, zaraz po ryżu, podstawowym składnikiem, którego używa się do przyrządzania tradycyjnych dań. Choć przygotowanie go nie jest bardzo skomplikowanym procesem, wyjątkowo dużą rolę odgrywa jakość oraz oryginalne pochodzenie wykorzystywanych w tym celu składników. W naszej restauracji zaopatrujemy się jedynie u sprawdzonych i zaufanych dostawców, aby nasze potrawy były zawsze świeże i przygotowane z autentycznych produktów wysokiej jakości.

Smażony makaron

W restauracji Chinese Dumpling & Noodle House oferujemy makaron smażony połączony z różnorodnymi dodatkami do wyboru. W kuchni chińskiej popularne jest wykorzystywanie w tym celu wieprzowiny, owoców morza oraz rozmaitych warzyw. Jest to zatem doskonały wybór na lunch czy kolację w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. Wśród naszego bogatego makaronowego menu znajdziesz takie pozycje, jak:

  • smażony makaron z owocami morza i warzywami,
  • smażony makaron z jajkiem i warzywami,
  • smażony makaron z wieprzowina i warzywami,
  • Oraz wiele innych!

Wygodna dostawa

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym menu naszej restauracji oraz do wygodnego i szybkiego składania zamówień z dostawą przez naszą stronę internetową. Dowóz realizujemy w obrębie takich dzielnic, jak Wola, Śródmieście, Praga Północ oraz Ochota. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja i dowóz zamówień przebiegały szybko i sprawnie, a przywożone dania były zawsze świeże i ciepłe. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć pysznym posiłkiem o każdej porze niezależnie od okazji. Nasi dostawcy są do Twojej dyspozycji w godzinach od 11:00 do 21:00.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dostaw, czasu oczekiwania i obszaru, na którym realizujemy zamówienia – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą restauracją.