Zupa miso

Zupy i różnego rodzaju azjatyckie buliony z dodatkami lub bez, to popularne dania w kuchni chińskiej. W naszej restauracji serdecznie zapraszamy do spróbowania między innymi klasycznej zupy miso podawanej z tofu i wakame. Przygotowujemy ją bazując na tradycyjnych azjatyckich przepisach i recepturach, a także z wykorzystaniem wysokiej jakości składników, aby móc serwować naszym Gościom jedynie autentyczne chińskie przysmaki.

Zupa miso wzięła swoją nazwę od pasty z fermentowanych nasion soi, która jest do niej dodawana w procesie przygotowania. Tofu oraz wodorosty wakame to jedne z najpopularniejszych (choć nie jedyne) dodatków, które można spotkać w tej potrawie.

Pozostałe zupy i inne dodatki

W restauracji Chinese Dumpling & Noodle House dbamy o to, aby każdy z naszych Gości znalazł dla siebie coś pysznego, na co aktualnie ma ochotę. Dlatego poza zupą miso posiadamy w naszym menu również inne propozycje zup takie, jak bulion z jajkiem i kukurydzą, zupa pikantno-kwaśna czy Tom Yum z mlekiem kokosowym i krewetkami.

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rozmaitych dodatków i starterów takich, jak sałatki i surówki. Fanom słodyczy polecamy spróbować naszych wyjątkowych deserów, wśród których szczególnie wyróżniamy bułeczki baozi ze słodką pastą z czerwonej fasoli lub jabłka smażone w cieście.

Dowóz zup oraz pozostałych potraw z naszej restauracji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, w restauracji oferujemy usługę dowozu Twoich ulubionych potraw. Zachęcamy do łatwego i wygodnego składania zamówień za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zamówienia dostarczamy na terenie Warszawy, na obszarze dzielnic: Wola, Ochota, Praga Północ oraz Śródmieście.

Dbamy o to, aby zamówienia były zawsze dostarczane w możliwie jak najkrótszym czasie, a także świeże i ciepłe. Jesteśmy czynni i do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach od 11:00 do 21:00. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień, a my chętnie i sprawnie zajmiemy się ich realizacją!