4 Najbardziej słone przepisy na gofry

Sól jest dla nas bardzo ważna, ale najczęstszą rzeczą jest to, że nie zwracamy uwagi na ilość soli w naszym jedzeniu. Wiele razy dodajemy więcej soli do naszego jedzenia niż wymagana ilość. Jest to główny powód, który powoduje, że nasz organizm choruje.

Teraz opowiem wam o 4 najbardziej słonych przepisach na gofry.

1. Gofry z cukrem kokosowym

Głównym składnikiem jest cukier kokosowy, który jest naturalnym słodzikiem, który nie ma prawie żadnych kalorii. Oprócz tego jest również świetnym źródłem błonnika.

Aby zrobić te gofry, wymieszaj suche składniki, w tym proszek do pieczenia, sodę oczyszczoną i sól.

2. Gofry z masłem orzechowym (Peanut Butter Waffles)

Jest to najbardziej popularny przepis na gofry, szczególnie dla dzieci. Składniki tego gofra to masło orzechowe i ekstrakt waniliowy.

3. Gofry cynamonowe z rodzynkami

Są to tradycyjne gofry, ale są również bogate w cukier i bezglutenowe. Tak więc, jeśli masz jakiekolwiek alergie, to można mieć te gofry, jak również.

4. Gofry czekoladowe

W tym przepisie, dostaniesz jeść czekoladę i gofry w tym samym czasie. Są one idealne, aby mieć wieczorem, ponieważ zapewni Ci dużo energii.

Wnioski:

To były 4 najsolenniejsze przepisy na gofry, jestem pewna, że Ci się spodobają. Jeśli masz jakieś sugestie, to nie krępuj się podzielić nimi ze mną. Z pewnością docenię to.

Ten post został napisany przez zespół www.yourhealthtips.in, platforma, która zapewnia najnowsze i najbardziej przydatne informacje na temat Zdrowia, Fitness, Diet & Wellness. Jeśli podoba Ci się ten post to proszę podziel się tą informacją z przyjaciółmi i członkami rodziny.