Jak obrać krewetki królewskie

Czy kiedykolwiek masz dylemat, jak obrać krewetki królewskie bez łez? Cóż, powiem ci najlepszą metodę, aby obrać krewetki królewskie bez łez. Jeśli nie możesz obrać krewetek królewskich, to nie wiem, co o tobie powiedzieć. Jest to jedna z najtrudniejszych i najbardziej bolesnych rzeczy do zrobienia. W tym blogu, mam zamiar nauczyć cię, jak obrać krewetki królewskie bez łez.

Bardzo pierwszą rzeczą do zapamiętania, że kiedy obierasz krewetki królewskie, będzie to wymagało czasu, aby je obrać. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, to powinieneś zacząć obierać krewetki tak szybko, jak to możliwe. Jeśli jednak jesteś już zmęczony, to lepiej przełożyć pracę na następny dzień.

Krewetki to bardzo delikatne stworzenia i są bardzo wrażliwe na temperaturę. Dlatego należy być bardzo ostrożnym podczas obchodzenia się z nimi. Umyj krewetki dobrze w czystej wodzie i wysusz je odpowiednio.

Krok 1:

Przede wszystkim należy odciąć głowę krewetki i usunąć tylną kość.

Następnie należy przeciąć je na pół i zrobić mały otwór na środku muszli. Możesz użyć noża lub możesz przeciąć skorupę na środku i zrobić mały otwór za pomocą noża.

Następnie trzeba pokroić krewetkę na dwa równe kawałki.

Teraz nadszedł czas, aby obrać krewetkę. Najpierw trzeba usunąć górną połowę muszli.

Następnie należy odciąć ogon krewetki i zrobić mały otwór w środku ogona.

Następnie trzeba delikatnie pociągnąć za ogon i zrobić mały otwór w muszli.

Po tym należy przekroić krewetkę na dwie równe części. Teraz nadszedł czas, aby ją obrać.

Tutaj należy obrać ją od góry i powoli wyjąć z muszli.

Powtórz ten sam proces dla drugiej strony.

Krok 2:

Kiedy skończysz, możesz przechowywać je w misce.

Wnioski:

To wszystko, to jest najlepszy sposób na obieranie krewetek królewskich bez łez. Jeśli nadal masz problemy z obieraniem krewetek królewskich, to możesz sprawdzić mój film o tym, jak obrać krewetki królewskie bez łez.