Jak przygotować barszcz biały na bulionie

Kto nie kocha białego barszczu? To nie jest zwykła zupa, to idealny posiłek. Jest to zupa lata, a jeśli jesteś wegetarianinem to możesz się nią cieszyć zimą.

Istnieją różne rodzaje przepisów na barszcz biały, ale dość trudno jest znaleźć oryginalny przepis. Barszcz biały można przygotować samodzielnie lub z rosołem.

Składniki na barszcz biały na bulionie:

1. Biała kapusta.

2. Warzywa (marchew, ziemniaki, pomidory)

3. Ziemniaki

4. Bulion warzywny

5. Sól

6. Czarny pieprz

7. Olej roślinny

8. Cukier

9. Koperek

10. Sól

11. Czarny pieprz

12. Czosnek

13. Cebula

14. Masło

15. Ocet

16. Śmietana

Barszcz biały to zupa, którą przygotowuje się z pomocą białej kapusty i warzyw. Jest to bardzo zdrowa i smaczna zupa, która jest bogata w witaminę A, C i K. Składniki używane do przygotowania zupy są bardzo łatwe do znalezienia w sklepie spożywczym.

Rosół jest najważniejszym składnikiem do przygotowania zupy i jest to również powód, że zupa smakuje niesamowicie. Tak więc bulion jest podstawą zupy i to on nada jej smak i aromat.

Jeżeli ty chcesz robić zdrowej wersji polewki then ty musisz używać warzywnego zapas i ono daje polewce kremową i gładką teksturę.

Można również dodać masło i śmietanę, aby zupa była smaczniejsza. Jest to najbardziej znana zupa w Rosji.

Jeśli chcesz zrobić zupę w szybki sposób, możesz ugotować białą kapustę, warzywa i ziemniaki osobno. Następnie zmiksuj je i dodaj wywar warzywny i inne składniki, aby zrobić zupę.

Wnioski:

Jeśli chcesz zrobić zupę w zdrowy sposób, to lepiej, żebyś zrobił bulion w domu. Zaoszczędzi to twój czas i pieniądze, a zupa będzie zdrowsza niż ta, którą możesz kupić na rynku.