10 Najlepszych domowych przepisów na zupę koperkową

Koperek jest najczęstszym ziołem używanym w Indiach. Jego świeża i gotowana forma dodaje się do różnych potraw. Najsławniejszy naczynie jest dill polewka i ja jest jeden najwięcej pospolitych przepisów wśród Hindusów. Tam są wiele odmian Dill polewka przepisy dostępni, ale te są popularni ones.

1. Kurczak koperkowa zupa

Zupa koperkowa z kurczaka to doskonały obiad dla dzieci. Aby zrobić tę zupę, po pierwsze, trzeba oczyścić i pokroić kości kurczaka, a następnie ugotować go w szybkowarze. Po tym, trzeba dodać trochę soli i kurkumy w proszku i kilka innych przypraw. Na koniec trzeba dodać trochę wody i pozwolić jej się zagotować.

2. Zupa grzybowa z koperkiem

Aby zrobić tę zupę, trzeba oczyścić i pokroić grzyby. Następnie, trzeba moczyć je w gorącej wodzie przez jakiś czas. Po tym, trzeba dodać trochę kopru, cebuli, czosnku i pasty pomidorowej. Ponadto trzeba dodać trochę soli i pieprzu oraz kilka innych przypraw. Na koniec trzeba dodać trochę wody i pozwolić jej się zagotować.

3. Zupa koperkowa z ziemniaków

Jest to bardzo popularny przepis na zupę koperkową. Aby zrobić tę zupę, trzeba gotować ziemniaka i po tym trzeba obrać skórę, a następnie puree. Następnie trzeba dodać trochę soli i pieprzu oraz kilka innych przypraw. Następnie trzeba dodać trochę wody i niech się zagotuje.

4. Lemon Dill Soup

Jest to prosty przepis, i jest to jeden z najbardziej znanych przepisów wśród indyjskich dzieci. Robić ten zupie, ty potrzebujesz ciąć niektóre cytrynę i dodawać je niektóre woda i gotować je dla niektóre czasu. Wtedy, ty potrzebujesz dodawać niektóre sól, koperek, i niektóre inni przyprawy. Na koniec trzeba dodać trochę śmietany i niech się gotuje.

5. Zupa jajeczno-koperkowa

Aby zrobić tę zupę, trzeba smażyć jajko, a następnie dodać go do niektórych wody. Następnie, trzeba dodać trochę soli i pieprzu i kilka innych przypraw. Wreszcie, trzeba dodać trochę śmietany i niech się gotować.

6. Pomidorowa zupa koperkowa

Jest to prosty i łatwy przepis na zupę koperkową. Po pierwsze, trzeba umyć pomidory i pokroić go na kawałki. Następnie, trzeba zmiażdżyć pomidory i dodać go do niektórych wody. Po tym, musisz dodać trochę soli, koperek i kilka innych przypraw. Na koniec trzeba dodać trochę śmietany i niech się gotuje.

7. Zupa koperkowa z marchewki

Zupa koperkowa z marchwi jest pyszną zupą. Najpierw trzeba pokroić marchewki i pokroić je w kostkę. Następnie trzeba je włożyć do garnka i dodać trochę wody. Po tym trzeba dodać trochę soli i pieprzu oraz kilka innych przypraw. Na koniec trzeba dodać trochę śmietany i pozwolić jej się gotować.

8. Mango Dill Soup

Jest to orzeźwiająca zupa, która jest jednym z najlepszych letnich przepisów. Aby zrobić tę zupę, trzeba wziąć mango i pokroić go w kostkę. Następnie, trzeba obrać