Zupa na lato

Letnia zupa to nie tylko ulubiony napój ludzi, ale również najlepszy sposób na gotowanie potraw. Dziś omówimy przepisy, które pomogą Ci zrobić pyszną zupę i mogą być serwowane w lecie.

Domowa zupa warzywna:

Jest to jedna z najlepszych zup, która wypełni Twój żołądek składnikami odżywczymi i witaminami. Jeśli zrobisz domowej roboty zupę warzywną, wtedy można łatwo uzyskać pożywną zupę. Wystarczy użyć podstawowych składników i można dodać dowolne przyprawy, które lubisz.

Składniki:

Ziemniak – 2 filiżanki

Marchewka – 1 filiżanka

Zielona fasola – 1 filiżanka

Pietruszka – 1 łyżka

Czosnek – 1 łyżka

Cebula – ½ szklanki

Szpinak – 1 filiżanka

groszek – 1 filiżanka

Ogórek – ½ szklanki

Pomidor – 1 filiżanka

Sól – ½ łyżeczki

Czarny pieprz – ¼ łyżeczki

Olej – ½ szklanki

Metoda:

Pokrój ziemniaka i cebulę na małe kawałki i gotuj je w wodzie przez 15 do 20 minut. Kiedy ziemniaki będą już ugotowane, możesz odcedzić wodę. Następnie pokrój marchewkę, zieloną fasolkę i pietruszkę i wymieszaj je razem. Teraz dodaj wodę, którą odsączyłeś z ziemniaków. Gdy się zagotuje, dodaj pomidora i ogórka i dobrze je wymieszaj. Do gotującej się wody dodaj szpinak, groszek i sól. Teraz, gdy już się zagotuje, dodaj czarny pieprz.

Wnioski:

Jest to bardzo łatwy przepis i możesz go zrobić w mniej niż 30 minut. Jeśli szukasz idealnej zupy, aby cieszyć się latem, to jest to najlepsza zupa, którą możesz zrobić.