10 najlepszych przepisów na gofry dla dzieci

Prawdopodobnie wiesz, że gofry są jedną z najłatwiejszych przekąsek do zrobienia, ale czy wiesz, że możesz dodać trochę dodatkowego smaku do podstawowych gofrów. Oto lista 10 najlepszych przepisów na zrobienie idealnych gofrów dla dzieci.

Masło orzechowe

Jeśli chcesz, aby gofry były tak puszyste i smaczne, jak to tylko możliwe, to musisz dodać do nich trochę masła orzechowego. Możesz dodać 1 łyżkę masła orzechowego do ciasta, a gofry będą tak chrupiące, jakbyś piekł je nad morzem.

Wiórki czekoladowe

Gofry są idealne dla dzieci, a dzieci uwielbiają chipsy czekoladowe. Możesz dodać 1/4 filiżanki wiórków czekoladowych do gofrów i pozwolić im piec przez kolejne 5 do 6 minut, a następnie je zjeść. Roztopiona czekolada sprawi, że gofry będą miały niesamowity smak.

Bananowe

Dodanie bananów do gofrów jest jednym z najprostszych sposobów na zrobienie gofrów. Wystarczy, że obierzesz banana i pokroisz go na małe kawałki. Dodaj kawałki banana do ciasta i pozwól gofrom piec się przez 5 minut. Będą chrupiące i puszyste i będą smakować wyśmienicie.

Mieszane owoce

Jeśli chcesz zrobić zdrowy przepis na gofry to możesz dodać 1/2 szklanki owoców do ciasta. Wymieszaj owoce takie jak jabłko, pomarańcza, mango itp. do ciasta i pozwól im piec przez 5 do 6 minut. To sprawi, że gofry będą chrupiące i zdrowe.

Marchewka

Marchewki są jednym z najlepszych warzyw dla twojego zdrowia, a dodanie ich do gofrów sprawi, że będą jeszcze bardziej zdrowe. Pozwól marchewce moczyć się w cieście przez 10 minut, a następnie dodaj marchewkę do gofrów i piecz je przez 5 do 6 minut.

Piernik

Dodaj 2 łyżeczki imbiru do ciasta i pozwól gofrom piec się przez kolejne 5 do 6 minut. Będą one bardzo chrupiące i mniam.

Jagody

Jeśli chcesz, aby gofry były bardziej interesujące, możesz dodać do nich borówki. Wystarczy wymieszać borówki z ciastem i piec je przez 5 minut. Gofry będą smakować wyśmienicie.

Sałatka owocowa

Jeśli chcesz zrobić gofry jako deser, to możesz dodać do ciasta kilka owoców i zrobić gofry jako sałatkę owocową. Wymieszaj owoce takie jak truskawki, pomarańcze, kiwi itp. do ciasta i pozwól im się piec przez 5 minut. Gofry będą miały wspaniały smak.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “10 najlepszych kuchennych przepisach na gofry dla dzieci”. Wiem, że niektórzy z was już wypróbowali wspomniane wskazówki, ale jestem pewna, że pokochacie rezultaty.