8 najlepszych przepisów na zupę z papryki dzwonkowej

Bell pepper polewka jest perfect lato przepis, gdy ja no jest właśnie smaczny ale także bardzo zdrowy. Jeżeli ty jesteś ruchliwie osobą i no masz dużo czas gotować then zamierzam mówić ciebie najlepszy dzwonka pepper polewki przepisy.

Zbierałem te dzwonka pieprz zupy przepisy od różnych stron internetowych. Ty możesz także próbować one dostawać najlepszy rezultaty.

1. Domowa zupa paprykowa

Jest to najprostszy przepis zupy z papryki i jest to doskonała opcja dla tych, którzy są na diecie. Składniki to papryka, cebula, pomidor, seler, czosnek, bulion, liść laurowy i sól.

2. Kremowa zupa z papryki

Jest to kolejna pyszna i kremowa zupa. W tym przepisie należy gotować cebulę, aż stanie się złota. Następnie dodać paprykę, sól i paprykę. Teraz możesz użyć kremu z kurczaka lub kremu z zupy grzybowej zamiast ciężkiej śmietany.

3. Zupa ze świeżych pomidorów i papryki

Musisz dodać paprykę i pomidory do wywaru i dobrze wymieszać. Teraz do zupy można dodać śmietanę i parmezan i podawać.

4. Łatwa zupa z papryki

Jest to kolejny prosty przepis na zupę z papryki. Wystarczy ugotować warzywa, sól i bulion. Ostatnim krokiem jest zblendowanie wszystkich składników, aby zupa była gładka.

5. Kremowa zupa warzywna

W tym przepisie trzeba ugotować warzywa, a następnie dodać do mieszanki bulion. Do zupy można dodać śmietanę z grzybów lub śmietanę z kurczaka, aby była smaczniejsza.

6. Warzywna zupa pomidorowa

Składniki tej zupy to papryka, cebula, marchew, czosnek, bulion i ziemniaki. Gotuj warzywa, aż będą miękkie, a następnie dodaj pomidory. Po tym można dodać do zupy ser i przyprawę do zupy.

7. Szybka zupa z papryki

Jest to kolejny szybki i łatwy przepis na zupę z papryki. Wystarczy ugotować paprykę, czosnek i cebulę w wodzie. Następnie dodać bulion do mieszaniny.

8. Kremowa zupa warzywna

Jest to prosta i kremowa zupa. W tym przepisie trzeba obrać warzywa i ugotować je w wywarze. Teraz dodaj do zupy wywar, śmietanę, ser, pietruszkę i przyprawy i podawaj.

Wnioski:

Tak więc, była to lista najlepszych przepisów na zupę z papryki. Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz zostawić komentarz w polu komentarza. Odpowiadam ty równie szybko jak ewentualny.