Sernik ze spodem

Sernik jest jednym z najbardziej ulubionych deserów na świecie, ale nie jest to byle jaki deser. Istnieją różne rodzaje serników, ale stworzenie unikalnego i odmiennego przepisu jest dość trudne.

Sernik jest deserem wykonanym z sera i zazwyczaj jest pieczony w formie. Sernik jest słodki i kremowy, a także ma zdolność do wniesienia wesołości i radości w naszym życiu. Sernik jest najbardziej ulubionym deserem dzieci i ich rodziców.

Dzisiaj podzielę się z Wami szybkim i łatwym sposobem na zrobienie pysznego sernika i jestem pewna, że go pokochacie. Poniżej przedstawiam przepis, z którego skorzystałam.

Składniki:

1 opakowanie serka śmietankowego (250 g)

2 jajka

¾ szklanki cukru

1 łyżeczka ekstraktu z wanilii

1/8 szklanki wody

Instrukcje:

Weź ser do miski i dodaj do niego serek śmietankowy, jajka i cukier i dobrze wymieszaj. Dodaj ekstrakt waniliowy i ponownie wymieszaj.

Teraz wlej ciasto do formy do pieczenia i piecz w temperaturze 180 stopni przez 15 do 20 minut. Po tym czasie pozwól ciastu ostygnąć przez 10 minut, a następnie pokrój je na plasterki.

Wnioski:

Tak więc, oto najlepszy przepis na sernik, który możesz wypróbować w swojej kuchni. Ten przepis jest naprawdę pyszny, więc powinieneś spróbować go raz. Możesz użyć tego przepisu do zrobienia każdego rodzaju sernika i otrzymasz inny smak.